Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Mourinho oficjalnie podpisał kontrakt Tottenham Hotspur
25 Nov

Mourinho oficjalnie podpisał kontrakt Tottenham Hotspur

W plotkarskiej gorącej debacie Mourinho został ostatecznie zamknięty na stanowisku trenera Tottenhamu Hotspur. Premier League Tottenham Hotspur oficjalnie ogłosił, że Mourinho oficjalnie został trenerem drużyny Tottenham Hotspur, pojawiła się ręczna koszulki piłkarskie Mourinho Tottenham Hotspur, Mourinho podpisał kontrakt z Tottenhamem Hotspur do 2023 roku.

Można powiedzieć, że rekord Tottenhamu Hotspur w tym sezonie jest trochę okropny, potrzebują trenera, który odwróci tę sytuację. Po trenerze Pochettino Tottenham Hotspur zaprosił Mourinho do przyłączenia się. Mourinho również spełnił oczekiwania, Tottenham Hotspur 3: 2 Lectra West Ham United. Na miejscu fani West Ham United nawet zdjęli koszulka Tottenham Hotspur na boisku i podpisali go z Mourinho. Otwarcie Mourinho po objęciu urzędu jest również wielką radością dla fanów.

Tottenham Hotspur zajmuje obecnie 10. miejsce w rankingu Premier League, a czwórka z pierwszej ligi w Premier League kwalifikuje się do wejścia do Ligi Mistrzów, która wciąż jest daleko od drugiego miejsca w Lidze Mistrzów w ubiegłym sezonie. Mam również nadzieję, że Tottenham Hotspur będzie w stanie osiągnąć doskonałe wyniki po szkoleniu Mourinho.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty