0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Legendarny Ronaldo wspaniały powrót
10 Jun

34-letni Ronaldo wciąż jest legendą w piłce nożnej. Ronaldo grał w półfinale Europejskiej Ligi Narodowej. Strzelił trzy gole w jednym miejscu i wyeliminował szwajcarską drużynę, by awansować do finału. Ta gra reprezentuje jego silny zwrot w koszulki piłkarskie.

Ronaldo nie strzelił gola w czterech meczach reprezentacji od ostatniego Pucharu Świata. W pierwszej połowie gry, polegając na bramce Ronaldo, aby uzyskać przewagę 1-0. Szwajcarska drużyna narodowa wygrała karę w drugiej połowie i zdobyła 1-1. Portugalia weszła w niebezpieczną pozycję od krawędzi natarcia. Gra będzie miała dodatkowy czas, ale będzie wystarczająco dużo scen, aby wypełnić historię futbolu. W 88. minucie gry Ronaldo strzelił bramkę i ponownie objął prowadzenie. W 90. minucie, mając na sobie koszulka Portugalia nr 7, Ronaldo zagrał „hat trick” przez 53 raz w karierze. 3-1 wyeliminowało Szwecję.

Trzy bramki Ronaldo pomogły Portugalii wyeliminować awans Szwajcarii do finału Europejskiej Ligi Narodowej. Udowodnij ponownie swoją siłę.