Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Czy Messi i Ramos mogą rozwiązać swoje żale?
12 Nov

Czy Messi i Ramos mogą rozwiązać swoje żale?

Zarówno Messi, jak i Ramos dołączyli do Paris Saint-Germain i nosili tę samą koszulki piłkarskie, ale jako ich dawni wrogowie mogą być ich kolegami z drużyny w Paris Saint-Germain i mieć uśmiech. Oczywiście, może nie. Nienawidzimy się tak bardzo, jak sobie wyobrażaliśmy, ale jeśli oczekujemy, że zostaną dobrymi przyjaciółmi, jest to mało prawdopodobne.

Real Madryt i Barcelona zawsze walczyły o mistrzostwo La Liga jako silni rywale, a nawet gorące sceny obu drużyn na każdej arenie walczyły ostro. Jako główni gracze La Liga w przeszłości, dwie osoby nieuchronnie będą miały tarcia. Chcesz być dobrymi przyjaciółmi to nie tylko kwestia czasu. Fani mogą kupić koszulka Paris Saint-Germain, aby ich wesprzeć. Jednocześnie wiemy, że dwie osoby mają swoją własną pracę i to na nich spoczywa odpowiedzialność za wykonanie tej pracy. W końcu żale między dwojgiem ludzi na dworze nie mają nic wspólnego z jednostką.

Niezależnie od tego, czy mogą zostać dobrymi przyjaciółmi, ale ponieważ grają w tym samym klubie, wierzę, że mogą zostać dobrymi kolegami z drużyny.

Być może zainteresują Cię poniższe produkty