0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Chelsea pokonała 0: 1 Tottenham Hotspur
09 Jan

Pierwsza runda sezonu 2018/19 półfinału Pucharu Anglii na stadionie Wembley, Chelsea dwie neutralne kolumny 0-1 gości Tottenham Hotspur. Chelsea w tym sezonie, Tottenham Hotspur był niepokonany, a strata ta jest niewątpliwie śmiertelnym ciosem dla Sarri, która dąży do poprowadzenia drużyny. Wielu fanów żałuje ich, fani w koszulki piłkarskie chcą wygrać.

Tottenham Hotspur objął prowadzenie w 26. minucie, a Kane, który odniósł sukces na spalonym, został zrzucony. Kane wziął karę i odniósł sukces. Jedyny cel gry. Wraz z przegraną z Tottenhamem Hotspur doznali także pierwszej porażki prawie pięciu gier w każdym evencie, a ich zwycięska seria trzech gier również się skończyła. Czy ta drużyna ubrana w niebieską koszulka Chelsea stanie się tytułem mistrzostw? Ostatni stan Chelsea jest również bardzo gorący, ale utrata tej kampanii sprawiła, że czuli się jak głowa.

Po 90 minutach zaciętej walki pomiędzy dwoma zespołami, drużyna Pochettino ponownie roześmiała się na końcu, a celem Kane'a został Tottenham Hotspur.