0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Barcelona zostaje ponownie przesłuchana
25 Sep

O 45. Puchar Europy rozegrano między Bayernem Monachium a Sewillą. Tysiące fanów nosiło koszulki piłkarskie, aby ich kibicować. Bayern Monachium ostatecznie wygrał puchar po przegranej 2: 1. Sevilla zajmuje czwarte miejsce w La Liga, co bardzo różni się od dwóch najlepszych Realu Madryt i Barcelony w ligowej tabeli z zeszłego sezonu. Tym razem może to sprawić, że Bayern Monachium będzie trudnym zwycięstwem w tym meczu, a Barcelona została uderzona 2: 8 w Lidze Mistrzów. Taka Barcelona jest bardzo wątpliwa.

Na początku meczu Sevilla dała pierwszeństwo punktacji. Niedługo potem Bayern Monachium odzyskał wynik. Obie strony nie zdobyły bramki w drugiej połowie i weszły do dogrywki. Ostatecznie Bayern Monachium wygrał 2: 1 dzięki korektom. A więc w Lidze Mistrzów Barcelona, która jest silniejsza od Sevilli, może osiągnąć taki rekord w Lidze Mistrzów. Kwestionowano również siłę tych kibiców w koszulka FC Barcelona.

Czy Barcelona jest silna? Jest dość silny. Oprócz problemów technicznych musi pokonać problemy psychologiczne.