0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Barcelona odniosła dwa kolejne zwycięstwa w La Liga
02 Oct

Sezon 20/21 La Liga doszedł do czwartej rundy, Barcelona i Celta de Vigo w tej rundzie zawodów. Barcelona ostatecznie zamknęła swoich przeciwników 3: 0 w tym meczu, a nasza gwiazda Messi po raz kolejny dodała chwały swojej karierze. Legendarny Messi w koszulki piłkarskie nr 10 wciąż olśniewa.

Obie drużyny grały przeciwko sobie w historii, a Barcelona ma absolutną przewagę nad swoimi przeciwnikami, więc w tej grze nie ma napięcia. W 11. minucie spotkania Barcelona objęła prowadzenie. Barcelona 1-0. W drugiej połowie Barcelona nadal nie zmniejszyła swojej ofensywy. Każdy zawodnik w koszulka FC Barcelona chciał strzelić gola w tej grze. W tej połowie Barcelona zdobyła dwa gole, a ostatecznie Barcelona zamknęła wynik na 3-0.

Pod koniec meczu Barcelona Celta de Vigo 3: 0. Barcelona wygrała drugie z rzędu zwycięstwa w La Liga.